روز شنبه با حضور آقای استاندار اگر چه فرصتی نداشت ؛ ایده جالبی را مطرح کردم که چون فردایش روز" آتش نشانی و ایمنی "  بود؛از ایستگاه مرکزی شهر بجنورد بازدید داشته باشیم.

آقای استاندار بی درنگ تایید کرد ولی هماهنگی ها همیشه وقت گیر است.

با جلسه ای که ساعت مشخصی برایش در نظر گرفته می شود ؛ فرق می کند و درصد کمی هم که هماهنگ کنیم و این بازدید صورت نگیرد ؛ موجب می شود ما در این امور محتاط باشیم.

رسانه را بیخیال می شویم مخصوصا که بازدید بخواهد سرزده باشد.

مدیریت زمان مهمترین دلیل سرزده بودن بازدیدهاست.

مثلا اگر قرار شود استاندار برای یک بازدید نهایتا 15 دقیقه وقت داشته باشد لو برود برخی مسوولان وابسته به آن نهاد هم حضور پیدا می کنند و تشریفاتی شدن دیدار مانع از بازدید استاندار از هدف اصلی می شود.

آقای شجاعی در این بازدید علاوه بر تقدیر از فداکاری و تلاش آتش نشانان به فشار و سختی این شغل و رنج خانواده هایشان هم اشاره کرد.

مدیرعامل مرکز و حتی مسوول روابط عمومی مرکز نبودند اگر چه یک ربع هم زودتر از استاندار اونجا بودیم .

از بخش عملیات و اداری مرکز آتشنشانی مرکز استان بازدید کردیم.

به ایشان گفتم استان ما فاقد نردبان آتشنشانی است که الان 27 میلیارد تومان شده و یکی از دغدغه های آتشنشانی بجنورد همین است.

ایشان هم گفتند: بسیاری از کارهای صورت نگرفته در استان وجود دارد که کمبود های مراکز آتشنشانی از مهم ترین نداشته های استان است و لازم است در اسرع وقت این امور پیگیری شود.

قرار شد در روزهای آینده دیداری با استاندار برای مدیر عاملش بگذاریم ولی مهم تر از همه این حرفها ، لبخند فراموش نشدنی آتش نشانان بود که با شور و هیجان خاصی از استاندار تشکر می کردند.

در انتها هم عکسی به یادگار گرفتیم.

پیام تشکر مدیرعامل و رضایتی که برای آتش نشانان صورت گرفته بود حکایت داشت در این 15 دقیقه آقای استاندار به همین راحتی شادی را به قلب آتش نشانان و خانواده هایشان هدیه کرد.

به امید حل مشکلات آتش نشانی های استان !

منبع : طلوع سلام |15 دقیقه محبت منبع : |15 دقیقه محبت
برچسب ها : استاندار ,بازدید ,استان ,مرکز ,نشانان ,آقای ,آقای استاندار ,خانواده هایشان ,استاندار برای