الان ساعت 21 و 20 دقیقه جمعه شب این مطالب را می نویسم.

عصر امروز آقای استاندار برای دیدار از دو خانواده شهید راهی منزل شهید اصفهانی و شهید زحمتکش شد.
یک کار خلاقانه از همکار مان در استانداری ، خانم شیرزادی که برنامه ریزی کرد به مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده همکاران شهیدمان بازدید کنیم.
مسوولان دیگری هم زحمت کشیده بودند آقای استاندار را همراهی می کردند و دکتر شجاعی در این دیدار ها طرح خوبی را برای تجلیل از شهدا مطرح کرد که ما هم رسانه ای کردیم.

نگارش این مطلب یک تجربه برای دوستان روابط عمومی است.
الان که این مطالب را می نویسم از دست همکار عکاسم به شدت ناراحتم و همچنین از خودم که این مشکل پیش آمده را پیش بینی نکرده بودم.
مشکل خیلی ساده است:
استاندار و دیگر مسوولان آمده اند و گزارش تصویری هم تهیه شده است ولی تعداد مسوولان به حدی است که همکار عکاسم از حضور فرزند شهید که همکار خود ماست و ما برای تجلیل از ایشان رفته ایم تصویری تهیه نکرده است.
فکر کنید همه در تصاویر هستند الا موضوع اصلی !
به همین راحتی کارها صورت می گیرد ؛ هزینه های مادی و معنوی اعمال می شود ولی وقتی حواس من و شما خوب جمع نباشد ؛ کار بد ریخت می شود و این می شود که شما به جای اینکه به کار صورت گرفته در انتهای یک روز تعطیل افتخار کنید و با خاطری شاد و سرحال به خانه بروید ؛ افسرده و غمگین رهسپار خانه می شوید.
الان ساعت 21 و 30 است و من مطلبی را که ایراد خود بوده است را می نگارم تا گوشزدی باشد به خودو همکاران و حتی مسوولان بالادست این کشور که حواس مان به کارمان بیشتر جمع باشد.

 

منبع : طلوع سلام |حواس پرتی ممنوع منبع : |حواس پرتی ممنوع
برچسب ها : مسوولان ,همکار ,شهید ,حواس ,استاندار ,الان ,همکار عکاسم ,برای تجلیل ,آقای استاندار ,الان ساعت